Жителі Братанівки взяли участь у святі «Червоної калини»

Продовжують проходити заходи в рамках творчих звітів перед населенням в бібліотечних та клубних установах району.

Цього разу гостинно запросили гостей, жителів села, користувачів бібліотеки на свято працівники бібліотеки та клубних установ сіл Братанівка – зав. філією Мельник Вікторія Михайлівна, зав. клубом Лєснік Ганна Іванівна, та Волошкове – бібліотекар І категорії Гончар Руслана Василівна, директор БНТД Мартинюк Лариса Миколаївна та керівник художній Довгань Людмила Миколаївна.

4 липня в затишному залі сільського клубу с. Братанівка, прибраному рушниками, квітами, калиною, хлібом-сіллю проведено свято червоної калини «Калина – дерево святе».

Впродовж заходу звучали пісні про символи України у виконанні Алли Гуцул, Ольги та Насті Осович, вірші про калину, які читала Альона Сливка; музичну композицію «Два кольори» та жартівливий народний танок – виконали хореографічний ансамбль дівчат.

Учасники свята послухали зворушливу та цікаву легенду про оберіг українського народу – червону калину, яку повідала вчитель місцевої школи Дряпак Людмила Миколаївна.

Сценку про калину поставлено юними учасниками свята Сливкою Романом та Анастасією і Ольгою Осович.

Ведучі свята Симак Тетяна Василівна та Дряпак Людмила Миколаївна.

Сільський голова Лєснік Василь Миколайович та присутні на святі віддали шану і повагу своєму односельчанину Гуцулу Олександру Володимировичу, який відбуваючи строкову службу, проявив патріотизм, відвагу, мужність, витримку. І сьогодні він знову в рідному селі.

А 6 липня в селі Волошкове відбулася театралізація святкової ярмарки «Чим багата наша хата».

Ярмарка проходила під відкритим небом, що додало їй особливого колориту. Свято видалося багатолюдним, надзвичайно цікавим, з посмішками та піднесеним настроєм.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся сільський голова Чорний Олександр Васильович та начальник відділу культури Горн Раїса Антонівна, які побажали всім учасникам творчого натхнення, плідної праці.

В ході театралізованого дійства бажаючі мали змогу поласувати смачними пиріжками та пампушками, скуштувати міцного кваску, посміятися над вдачею та кумедними жартами окремих купців.

Святкового настрою жителям села Волошкове та гостям додали чудові виступи аматорів сцени Швеця Павла, Мартинюк Лариси, Решетнік Юлії, Короташ Анастасії, Чорної Раїси. Запальним таночком порадували глядачів наймолодші учасники святкової ярмарки, вихованці НВК. Гарним, мелодійним співом зачарували присутніх Скрипник Віктор, Чабан Дмитро, Вознюк Марія, фольклорний колектив «Надністряночка» та вокальний ансамбль «Мрія».

Бібліотечні працівники сіл Братанівка та Волошкове до свят оформили виставки виробів народних майстрів села.

Організатори та учасники свят щиро вдячні за музичне оформлення Козорозу Руслану Володимировичу та Гончару Миколі Миколайовичу.

 

  1. Еммі коментує:

    ))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 80 = 82