Жителі Сокирянщини просять призначити головою районної державної адміністрації місцевого жителя (+фото звернення)

Територіальні громади населених пунктів  вже кілька разів ініціюють звернення до обласних посадовців щодо призначення керівника виконавчої гілки влади району. Конкретний фактаж, наведений у листах підписи під текстом яких вже поклали більше 1650 жителів району, – це лідируючі позиції нашого краю з усіх рейтингових показників соціально-економічного розвитку дає підстави просити, щоб і надалі район мав свого очільника. Тому сьогодні ці ж проблеми активно обговорено на засіданні громадської ради при районній державній адміністрації. Цей дорадчий орган зініціював проведення у четвер, 10 квітня, зборів представників трудових колективів та населених пунктів району для обговорення  суспільно-політичної ситуації в Україні, районі та можливих претендентів на посаду голови Сокирянської РДА.

112 001 123 001 124 001 125 001 126 001 127 001 128 001 129 001

 1. Ігор коментує:

  Влада знову використовує старі методи.
  Жителі с.Ломачиннці “ні слухом” про дане подання, а підписи там стоять: працівників сільської ради, дитячого садка та технічного персоналу школи – тобто люди, яким не залишили вибору…
  З усією відповідальністю заявляю, що громада с.Ломачинці проти таких призначинь і під таким поданням підпишуться сотні!!!
  Я закликаю жителів Сокирянщини не вірити в такі подання, тому що це агонія Козака В.В., який вже офіційно звільнений з посади голови РДА розпорядженням № 569/2014-рп.
  Я впевнений, що жителі Сокирянщини чудово розуміють цю ситуацію і не дозволять “старій заплямованій команді перефарбуватися” і цього разу…

 2. Анатолій коментує:

  Так, влада в районі потрібна. Але те, що людей силоміць заганяють на збори, заставляють підписувати петиції та заяви на звільнення – річ неприпустима. Гадаю, Майдан дотисне ВР, щоб та прийняла Закон про люстрацію державних чиновників в т,ч., тоді відпадуть автоматично питання ,які виносяться нині так званою громадською радою, тому що ті, хто перебував у Партії Регіонів або КПУ, або був замішаний у корупційних схемах – апріорі не зможуть займати керівні посади. От тому й форсуються спроби призначити когось із своїх, послушних, до прийняття цього Закону.

 3. Ім"я коментує:

  Виявляється, що з усіх жителів району є лише три кандидати на посаду голови, і які працюють в самій РДА!!!

 4. Народ коментує:

  Ці підписи заставили збирати директорів шкіл і вчителів по селах,щоб вчителі підписали по своїх родтчах,а сраколизи все виконують,думають,що має повернутись Вася і за це медалі роздати. ГАНЬБА. СЛАВА УКРАЇНІ,СМЕРТЬ ВОРОГАМ!

 5. Народ коментує:

  Люди,Банчук такий місцевий,як Вася чесний, місяць працює заступником РДА, нічого не знає про район,ще БОЙКО- інша справа.

 6. Народ коментує:

  Чому немає списків з усіх сіл,покажіть запроданців.

 7. ДІСТАЛИ коментує:

  АЖ 5 ОСОБЕЙ НЕВІДОМОЇ СТАТІ ПРОТИ. АЛЕ ЦЕ ВЖЕ ЦІЛИЙ НАРОД. ТА НАСР.ТИ НА ВАШУ ДУМКУ. ГРОМАДА РАЙОНУ ВИСЛОВИЛА ПІДТРИМКУ НЕ ТІЛЬКИ ПІДПИСАМИ, А Й ВІДКРИТИМ ГОЛОСУВАННЯМ НА ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРАХ. А ВАС ПАСКУД, ЯКІ ТІЛЬКИ ЗДАТНІ КОМЕНТАРІ ПИСАТИ ТАМ ЧУТИ НЕ БУЛО

 8. Народ коментує:

  Йолупе,500 чоловік,це не 42000 громадян району,а збіговисько сраколизів.

 9. Ігор коментує:

  Шановний “ДІСТАЛИ”, тільки в с.Ломачинцях проти “цих висуванців” зібрано понад 800 підписів, то уявіть скільки по районі… А Ви швидше за все поплічник цих “наївних”, які в надії зачепитися за владу та уникнути справедливого покарання влаштовують ось-такі безталанні концерти… Я був на цих зборах і бачив всіх присутніх та спілкувався з ними… Це ганебно використовувати бюджетників, яким ніде дітися…
  Тож змиріться з тим, що це ви нас ДІСТАЛИ!!!

 10. Іван коментує:

  Від зміни господарників пропорційно довіра до наступних на привеликий жаль не змінюється.Дотримуйтеся народної мудрості,міняйли без штанів хотять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 2 =