Жителів села Братанівка притягнуто до відповідальності за реалізацію алкогольних напоїв

У жителів села Братанівка правоохоронні органи вилучили набір технічних пристроїв для виготовлення самогону в домашніх умовах та понад 40 літрів готового продукту.

Днями поліцейські офіцери Сокирянської територіальної громади спільно з працівниками відділення поліції №1 (м.Сокиряни) Дністровського ВП ГУНП в Чернівецькій області та старостою села виявили в домогосподарствах жителів села Братанівка технічні пристрої для виготовлення самогону в домашніх умовах, речовини для виготовлення самогону, а також готовий алкогольний продукт.

Троє місцевих жителів в домашніх умовах виготовляли самогон та здійснювали реалізацію населенню. За фактом виявленого правопорушення громадян, які його вчинили, буде притягнуто до відповідальності. Виявлені технічні засоби, речовини, заготовлені для виробництва самогону та готовий продукт об’ємом понад 40 літрів вилучено для знищення.

Наголошуємо, що в умовах воєнного стану реалізація алкоголю (окрім пива) заборонено. Відповідне рішення прийнято Радою оборони Чернівецької області 27 лютого 2022 року.