Змінено юридичну адресу Сокирянської міської ради
IMG-5129

 

 

З метою забезпечення надання якісних послуг громадянам, депутати, на третій сесії міської ради восьмого скликання, прийняли рішення про зміну юридичної адреси Сокирянської міської ради.  Відтак, Сокирянська міська рада, яка раніше знаходилася за адресою Чернівецька область, Дністровський район, місто Сокиряни, вул. Грушевського, 6, тепер буде юридично зареєстрована і фактично розташована на вулиці Шевченка, 3.

У приміщенні міської ради, що по вулиці Грушевського, тепер функціонуватиме Центр надання адміністративних послуг міської ради, комунальне підприємство «Бюро технічної інвентаризації», відділ регулювання земельних відносин та екології, відділ муніципальної інспекції, а також проектна організація. Як зауважив Сокирянський міський голова Василь Козак, рішення розмістити всі зазначені установи в одному приміщенні було прийнято для того, аби людина звернувшись за послугою, могла вирішити більшість своїх питань в одному місці і не ходити по різних структурах, розташованих по всьому місту.

Окрім того, міський голова зазначив, що в цьому році також планується здійснити реконструкцію вулиці Грушевського, аби центр міста Сокиряни виглядав гідно і був комфортним для громадян.