Звернення адміністрації КП «Сокиряни-благоустрій»
Сокиряни

Шановні жителі м. Сокиряни

Згідно Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», «Про житлово-комунальні послуги», Правила користування системами централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення в населених пунктах України, КП «Сокиряни-благоустрій» надає послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення всім споживачам, які замовили цю послугу і укладено договір на отримання послуги.

З метою недопущення підняття цін на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, споживачі, які приєднані або мають намір приєднатися до системи централізованого водопостачання та централізованого водовідведення зобов’язані забезпечити у них наявність засобів вимірювальної техніки (тобто встановити лічильники води).

Споживачі, що мають власні водозабори (криниці, скважини) і скидають стічні води до системи централізованого водовідведення, зобов’язані встановити комерційний прилад обліку стічних води у місці приєднання мереж водовідведення споживача (технічні умови на приєднання до централізованого водовідведення – обов’язково має мати споживач).

Не допускається будь-яке самовільне приєднання об’єктів водоспоживання до діючих систем централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення.

Враховуючи вище назване, адміністрація КП «Сокиряни-благоустрій» просить всіх споживачів води відповідально віднестися до вимог чинного законодавства «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення».

Тільки всі разом зможемо не допустити підняття цін на централізоване водопостачання та водовідведення.

Адміністрація КП «Сокиряни-благоустрій»