Звернення до жителів Сокирянського району

Шановні жителі Сокирянщини!

 

24 липня, в деяких населених пунктах нашого району пройшла хвиля протестів у зв’язку із врученням мобілізаційних розпоряджень чоловікам, які є військовозобов’язані. Переконані, що мітинги проти мобілізації спричинені низькою поінформованістю населення, і чутки про те, що когось зразу відправляють на Схід нашої країни – неправдиві.

Насамперед, повісток для відправлення у військові частини не отримав ніхто. Мобілізаційні розпорядження, які вручили через міську та сільські ради,  для того, щоб встановити реальний стан справ, реальну кількість військовозобов’язаних, які перебувають на обліку. Ви знаєте, що багато чоловіків виїхало на заробітки, тому й з’ясовується їхнє місце перебування. Для того, щоб біда не застала зненацька проводяться ці заходи.

Разом з тим повідомляємо, що лише виключно з оголошенням повної мобілізації або введенням в державі воєнного стану визначений склад призиватиметься на військову службу та отримуватиме статус військовослужбовців Збройних Сил України. Загони самооборони, які в цьому випадку будуть створені з числа жителів району, які отримали мобілізаційні розпорядження, будуть підпорядковуватись районному військовому комісару та залучатись до виконання завдань територіальної оборони у межах своїх адміністративно-територіальних одиниць. Тобто, загони самооборони району будуть діяти виключно на Сокирянщині.

Також повідомляємо, що за зверненнями громадян, в яких будуть вказані факти про порушення з боку посадових осіб щодо неправильного поінформування населення з питань мобілізації, буде створено спеціальну робочу комісію з розслідування таких фактів, за результатами якої матеріали будуть передані до органів прокуратури.

Шановні краяни, у цей важкий і напружений для нашої країни час, велике прохання зберігати урівноваженість та людяність. Адже на території нашого району знаходяться досить важливі стратегічні об’єкти. Тому всі ми має пильно слідкувати за тим, аби у нас був забезпечений спокій та громадський порядок.

Миру всім нам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 53 = 55