Звернення Сокирянського міського голови Василя Козака з нагоди Дня Героїв України
ltym герою

Шановні жителі Сокирянської територіальної громади!

23 травня ми відзначаємо День Героїв України, вшановуємо тих, хто захищає українську землю від ворога та тих, хто поклав своє життя виборюючи свободу та незалежність Батьківщини.

Герої української землі – це прості люди, жінки та чоловіки, хлопці та дівчата, діти та літні люди, які починаючи з часів Київської Русі відроджували героїчний дух минулих поколінь та давали гідну відсіч всім, хто посягав на волю та цілісність України.

У цей день з 2014 року ми схиляємо голови перед подвигом Героїв нашого часу: Героїв Небесної Сотні, Героїв-бійців добровольчих батальйонів, Національної гвардії, Збройних сил та поліції, які сьогодні під свист куль та ракетних бомбардувань знову стали на захист Батьківщини.

На превеликий жаль Сокирянщина втратила вже вісьмох своїх Героїв. Це мужні захисники та захисниця, які до останнього подиху боронили рідну землю. Степан Загребельний, Іван Гай, Анатолій Соловей, Віктор Урсул, Микола Гиренко, Сергій Дерен, Ігор Жук та Віра Анатій – навіки у нашій пам’яті, як символ мужності, нескореності та прагнення до кращого майбутнього…

Щира вдячність та шана всім, хто без вагань став на захист територіальної цілісності своєї країни та хто віддав життя за свободу Батьківщини!

Героїв визначають не нагороди, а справжні вчинки!

Хай буде мир та злагода у кожному домі!

Слава Україні! Героям слава!