ЗВЕРНЕННЯ Т.В.О. ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ П.БЕСКУПСЬКОГО ТА ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ В. КОЗАКА З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ 202–Ї РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т.Г.ШЕВЧЕНКА

Шановні земляки!

Сьогодні минає 202 роки від дня народження національного пророка, невмирущого генія слова, народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.

Великий Кобзар став знаковою фігурою не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Тому навіть через роки і віки не міліє, а прибуває джерело людської шани та поваги.

Сповнені любов’ю до рідної землі, прагненням зробити життя українців гідним і достойним з натхненням звучать слова Тараса і сьогодні, коли Україна переживає напружений і складний час.

Переконані, що вони є і будуть важливим орієнтиром та дороговказом на подальшому шляху становлення вільного та демократичного суспільства. Не має сумніву, що, як і мріяв наш великий пророк, “оживе добра слава, слава України”. Задля цього дослухаймося до його мудрих настанов: “Обніміться ж, брати мої. Молю вас, благаю”. Будуймо всі разом свій дім – у злагоді, мирі та любові, щоб діти наші і внуки отримали у спадок державу, яку заповідав нам Великий Кобзар.

 Нехай святе Шевченкове слово об’єднає нас усіх незалежно від поглядів та переконань задля щасливого майбутнього рідного народу.

Слава Україні!