Звертаємо увагу! На території приймального відділення КНП «Сокирянська лікарня» заборонено паркувати транспортні засоби

Відділення надання екстреної медичної допомоги КНП «Сокирянська лікарня» – один з підрозділів медичної установи, який забезпечує надання невідкладної допомоги екстреним хворим. Часто трапляються ситуації,  коли доля пацієнта залежить від лічених хвилин, за які їм необхідно надати допомогу.

Територія перед вказаним відділенням відведена виключно для руху та розміщення автомобілів швидкої медичної допомоги та спецтранспорту. Паркувати авто, які не входять до вказаної категорії – Заборонено.

Поліцейські офіцери громади наголошують, що дана територія означена дорожнім знаком 3.34 “Зупинку заборонено”, який передбачає заборону зупинки і стоянки транспортних засобів, а також відповідною розміткою та попереджають, що за порушення правил руху транспорту на території лікарні, а також зупинки і стоянки, передбачена відповідальність відповідно до норм Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Звертаємо увагу громадян, які звертаються до КНП «Сокирянська лікарня» за отриманням медичних послуг, що у разі порушення визначених законодавством норм зупинки траспортних засобів будуть вживатись заходи адміністративного характеру, передбачені законом.

Закон один для всіх і його потрібно дотримуватись. Закликаємо мешканців Сокирянщини бути свідомими та поважати право кожного громадянина на отримання медичних послуг.