Звітувати про отримані доходи громадяни можуть скориставшись сервісом «Декларування он-лайн»

Сокирянська ОДПІ Головного управління ДФС у Чернівецькій області нагадує, що з 1-го січня 2015 року розпочнеться чергова кампанія декларування громадянами майнового стану та доходів, отриманих ними протягом 2014 року.

Подати декларацію громадяни зможуть не лише, завітавши до Центру обслуговування платників за місцем проживання, але й у себе вдома чи офісі, скориставшись сервісом Державної фіскальної служби «Декларування oн-лайн».

Щоб подати податкову декларацію засобами E-mail , потрібно отримати електронний цифровий підпис. У Чернівецькій області електронні цифрові підписи безкоштовно видають у представництві Акредитованого центру сертифікації ключів, що розміщений за адресою: м. Чернівці вул. Героїв Майдану,200 А  І поверх, каб. 110 тел. (0372) 51-43-79.

Крім цього, необхідно завантажити із сайту АЦСК інсталяційний пакет програмного забезпечення «Програмний комплекс користувача ЦСК», встановити програмне забезпечення на персональному комп’ютері, виконати необхідні налаштування та авторизуватися за допомогою особистого електронного ключа. У випадку виникнення запитань, платнику стане у нагоді інструкція користувача, яка знаходиться у зазначеному сервісі.

Податківці нагадують, що звітування в електронному вигляді дає можливість не лише зекономити час та кошти, але й отримати арифметичний контроль за показниками декларації та підтвердження щодо прийняття звітності

 

Начальник  ОДПІ                                         Л.В.Серебрянська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

81 + = 83